Про компанію

Раді вітати вас на сайті компанії InterSchool! Наша компанія професійно займається оснащенням навчальних закладів сучасним обладнанням і матеріалами для якісного вивчення шкільних предметів.

Завдяки наявності в компанії InterSchool власного відділу Досліджень та розробки нових продуктів і методологічних матеріалів,ми можемо запропонувати Вашій увазі товари, які мають:

  • чіткий продуманий склад - в наборах немає зайвих чи відсутніх деталей; 

  • в основі створених товарів - практична користь. До прикладу, одного набору INTERSCHOOL "Біологія. Лабораторний комплект вчителя" достатньо для виконання 95% практичних, лабораторних та демонстраційних робіт шкільної програми з біології з 6 по 11 клас!

  • методологічна підтримка - ми надаємо методичні матеріали для комфортного використання наборів на всіх  етапах - від інструкції для легкого старту до детального яскравого опису проведення робіт під час уроку.
    Окрім цього, ми пропонуємо методичні матеріали, які описують, як підкріпити теоретичний матеріал практичною роботою і тим самим полегшити засвоння інформації учнями.

Над створенням товарів працюють практикуючі вчителі з досвідом роботи в навчальних закладах від 3 років.
Представлені товари спрямовані на розвиток ключових освітніх компетенції 21 століття: цифрова грамотність, критичне та інноваційне мислення, вміння вирішувати проблеми, вміння співпрацювати.

Всі товари мають сертифікат якості, пройшли жорсткий контроль на предмет безпеки і екологічності. Тому ми співпрацюємо з кращими шкільними, дошкільними та вищими навчальними закладами України і ближнього зарубіжжя.

На нашому сайті ви знайдете традиційне, цифрове та комп'ютерне обладнання для кабінетів:

У всіх цих категоріях ми маємо широкий асортимент традиційних товарів для проведення практичних, демонстраційних, лаборатнорних робіт, дидактичних матеріалів, цифрових вимірювальних комплексів для STEAM-дисциплін, інтерактивного обладнання загального призначення, демонстраційних моделей для професійно-технічних ВУЗів та безліч інших товарів для навчальних закладів.

Ми працюємо по всій Україні, у нас є своя служба доставки та інсталяції, і ви можете замовити не тільки професійну консультацію по підбору обладнання для школи, а й доставку, і установку в вашій школі.

Працюємо за безготівковим розрахунком. Є всі сертифікати і дозвільні документи на всі види представлених товарів.

Будемо раді співпрацювати з вами!

Ціна тижня